visit our website richard mille replica New replika rk read this post here ceasuri rolex fake Visit Your URL replika saat.

  سیستم های مکمل رستوران

  شرکت سپیدز با در نظر گرفتن هویت نرم افزاری خویش از طرفی و از طرف دیگر با احساس نیاز مجموعه های رستورانی به مواردی مثل سیستم های تکمیلی نرم افزار رستوران سپیدز، سخت افزار، خدمات شبکه، نرم فزار های جانبی اقدام به ایجاد دپارتمان هایی جهت تامین اینگونه نیازها برآمده است که از طرفی برای مشتریان نیز خوشایندتر است که در ارتباط با کلیه سیستم های اتوماسیون خود بتوانند به جای ارتباط با چندین مجموعه با یک مجموعه واحد ارتباط موثر برقرار کنند.

   

  نرم افزار سفارش گیر اندرويد گارسون

  با استفاده از اين نرم افزار میتوان از سر میز مشتری سفارشات را دریافت کرده و همزمان با ثبت سفارش در نرم افزار صندوق رستوران، سفارش را مستقيما به پرینتر آشپزخانه ارسال نمود این سیستم ابزار قدرتمندی جهت مدیریت سفارشات در مجموعه هايي همچون باغچه رستوران و سفره خانه است که در فضایی به وسعت زیاد میزها و آلاچیق هایی قرار دارد که از صندوق اصلی فاصله داشته و نیاز به ثبت سفارش و ارسال سفارشات به آشپزخانه بطور همزمان وجود دارد ضمنا مجموعه هايي همچون کافي شاپ که بدنبال حفظ آرامش و سکوت در فضای سالن هستند نیز میتوانند از این نرم افزار استفاده نمایند.

   

  سامانه ارسال پیام کوتاه (SMS Panel) با شماره اختصاصی


  امروزه اس ام اس به یکی از اصلی ترین ابزارهای ارتباطی با مشتریان تبدیل شده است لذا مجموعه های رستورانی با استفاده از این سیستم می توانند با هزینه های کم اقدام به اطلاع رسانی فرایند خدمات دهی خود به مشتریان اعم از لحظه دریافت سفارش تا فرایند آماده سازی و تحویل سفارش با جزئیات اعم از هزینه، ساعت و.... را با پیام های از قبل تعریف شده و یا با قابلیت تنظیم و تعریف به صورت کامل سیستماتیک نمایند.

   

  نمایشگر دیجیتال (Digital-signage)


  ارائه بستر سمعی و بصری محیطی رستوران شامل منو بر روی ال سی دی و نمایش تصاویر هماهنگ و برنامه ریزی شده

   

  کیوسک سفارش گیر


  مشاهده منو رستوران به همراه تصاویر غذا و امکان ثبت سفارش توسط مشتری با استفاده از سیستم لمسی و پرداخت از طریق کارتخوان متصل به کیوسک و ثبت لحظه ای فاکتور ها در نرم افزار مرکزی و پرینت سفارش ها در آشپزخانه

   

   

  باشگاه مشتریان


  به کمک این ابزار مشتری یک نوع حس و انگیزه جهت تبلیغ و هواداری از رستوران خاص تشویق می شود. همچنین استفاده از این ابزار باعث می شود تا روابطی پایدار تر و بر مبنای رضایت طرفین در قالب ایجاد باشگاه مشتریان شکل می گیرد.

   

  نمایشگر دوم مشتری


  این نمایشگر به گونه ای طراحی شده است که در هنگام سفارش گیری مشتری عنوان غذاهای سفارش داده شده را به همراه عکس، مواد تشکیل دهنده، تعداد، مبلغ واحد و در نهایت مبلغ کل فاکتور مشاهده می نماید. لذا علاوه بر جذابیت گرافیکی و تصویری از اشتباه مشتری در هنگام سفارش جلوگیری می شود.

   

  گزارشات تحت وب


  امکان گزارشگیری و اعمال تغییرات در نرم افزار از راه دور از طریق بستر اینترنت برای مدیران رستوران و کنترل نامحسوس رخدادهای نرم افزار.

   

  مانیتور آشپزخانه


  چنانچه شما مایل به استفاده از پرینتر در آشپزخانه نباشید می توانید از راهکار مانیتور اشپزخانه استفاده نمائید. در این سیستم هنگامی سفارش مشتری پای صندوق و توسط نرم افزار ا توسط سفارش گیر گارسون ثبت گردد، سفارشات به صورت تفکیک شده بر روی مانیتور داخل آشپزخانه با تمامی جزئیات اعم از نام، تعداد، توضیحات، زمان سفارش و ....نمایش داده می شود. و آشپز هر قسمت سفارشات خود را مشاهده و اقدام به آماده سازی آنها می کند.

   

   

  اپلیکیشن مدیریت رستوران


  دسترسی به اطلاعات لحظه ای و گزارشات دقیق از هر مکان نیاز همیشگی مدیران و صاحبان رستوران ها و صنایع مشابه می باشد. در این راستا، گروه نرم افزار سپیدز اقدام به طراحی و تولید اپلیکیشن مدیریت رستوران نموده است که با استفاده از می توان بدون در نظر گرفتن محدودیت های زمانی و مکانی کلیه گزارشات مهم مربوط به قسمت های فروش از جمله گزارشات صندوق، گزارشات گروه محصولات، محصولات کم فروش و پر فروش، مناطق، پیک، مسائل امنیتی سیستم شامل فاکتور های تخفیف خورده، ویرایش شده و چاپ مجدد و ... را بر اساس روز، هفته، ماه و سال به صورت گزارشات آماری و نموداری بر روی موبایل و تبلت مشاهده نمود.

  تمامی حقوق سایت متعلق به شرکت راهکار سیستم سپیدار می باشد و هرگونه کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است | طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه