visit our website richard mille replica New replika rk read this post here ceasuri rolex fake Visit Your URL replika saat.

  بسته پوشاک

  نرم افزار دشت همکاران سیستم نسخه پوشاک

  نرم افزار دشت نسخه پوشاک مناسب برای فروشگاه ها و مدیرانی هست که نیازمند به راه اندازی سریع نرم افزار هستند با استفاده از قابلیت ماتریس کالا که در نسخه استاندارد و پیشرفته این محصول اضافه شده است شما میتوانید اطلاعات کالا های خود را به صورت گروهی به سیستم داده و به همین شکل تعریف محصولات ،موجودی و قیمت محصولات خود را وارد کنید.

  همچنین میتوان در هنگام سفارش کالا از تامیین کننده از طریق الگوی تعریف شده ویژگی های آن اقدام به سفارش دادن و ثبت فاکتور خرید کرد.

  امکاناتی نظیر جست و جوی کالا از طریق بارکد ،تولید بارکد برای کالا و امکان چاپ آن ،مشخص کردن نقطه سفارش کالا ،بیلان های مالی دقیق ،امکان تولید گزارشات شخصی سازی شده و ده ها امکان دیگر باعث محبوبیت این نرم افزار نزد کاربران خود شده است.

  قیمت بسته پوشاک نرم افزار حسابداری سپیدار در این جدول برای مشتریان عزیز آورده شده است. قیمت ها، شامل سیستم بسته پوشاک  است. 

   

  اعتبارسنجی مشتریان و امکان پیگیری فاکتورهای وصول نشده انجام فروش متناسب با شرایط متفاوت برای گروه‌های مختلف مشتریان
   گزارش سود و زیان خرید و فروش به تفکیک هر کالا  اطلاع از نقطه سفارش و کالا های نیازمند سفارش

   

   

  خواندن 3908 دفعه

  رسانه

  شعبه1: خیابان گاندی - کوچه سوم - پلاک 30 واحد 6
  کد پستی : 1517615115 | تلفن : 88883350 | همراه 09126200930


  شعبه2: جمهوری- بین چهارراه دانشگاه و ابوریحان-پلاک 1120 - برج آهنگ -طبقه اول-واحد 24
  کد پستی : 1316783551 | تلفن : 66967381 

  پشتیبانی راهکار سپیدار در خدمت شماست.

  برای ارتباط با ما کلیک کنید.
  Close and go back to page

  تمامی حقوق سایت متعلق به شرکت راهکار سیستم سپیدار می باشد و هرگونه کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است | طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه