visit our website richard mille replica New replika rk read this post here ceasuri rolex fake Visit Your URL replika saat.

  بسته عمومی

  نرم افزار دشت همکاران سیستم نسخه عمومی

  نرم افزار فروشگاهی دشت همکاران سیستم یک نرم افزار حسابداری دقیق و امن برای فروشگاه دارانی است که میخواهند در حداقل زمان ممکن از اطلاعات مربوط به رویداد های فروشگاهشون مطلع بشن.

  در سال های اخیر با پیشرفت تکنولوژی مفهوم خرده فروشی به ویژه برای فروشگاه ها به طور کلی عوض شد و مدیران این مجموعه ها رو با چالش های اساسی در زمینه دسترسی به اطلاعات روز فروشگاه مانند مجموع فروش روزانه ،مجموع سود و زیان ،حساب های باز و از این قبیل نیاز ها رو برو کرده است. 

  نرم افزار دشت همکاران سیستم نسخه عمومی مناسب برای همه فروشگاه ها است و یکی از محصولات شرکت بزرگ همکاران سیستم میباشدکه با دقت در تمام اموری که یک فروشگاه دار با آن درگیر هست طراحی شده و از گزارشات دقیق و جامعی برخوردار است.

  قیمت بسته عمومی نرم افزار فروشگاهی دشت در این جدول برای مشتریان عزیز آورده شده است. قیمت ها شامل بسته عمومی، توزیع آنلاین، انبارگردانی، چند انباری، چند واحدی کالا، دریافت و پرداخت و مشتریان و فروش است.

  اعتبارسنجی مشتریان و امکان پیگیری فاکتورهای وصول نشده انجام فروش متناسب با شرایط متفاوت برای گروه‌های مختلف مشتریان
   گزارش سود و زیان خرید و فروش به تفکیک هر کالا  اطلاع از نقطه سفارش و کالا های نیازمند سفارش

   

  خواندن 4935 دفعه

  رسانه

  دانلود پیوست ها :

  شعبه1: خیابان گاندی - کوچه سوم - پلاک 30 واحد 6
  کد پستی : 1517615115 | تلفن : 88883350 | همراه 09126200930


  شعبه2: جمهوری- بین چهارراه دانشگاه و ابوریحان-پلاک 1120 - برج آهنگ -طبقه اول-واحد 24
  کد پستی : 1316783551 | تلفن : 66967381 

  پشتیبانی راهکار سپیدار در خدمت شماست.

  برای ارتباط با ما کلیک کنید.
  Close and go back to page

  تمامی حقوق سایت متعلق به شرکت راهکار سیستم سپیدار می باشد و هرگونه کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است | طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه