visit our website richard mille replica New replika rk read this post here ceasuri rolex fake Visit Your URL replika saat.

  محصولات آموزشی

  بدون شک یکی از راه‌ها و چالش‌های موفقیت در شرکت‌ها و موسسات تجاری دسترسی به گزارش‌های دقیق و شفاف و گویای مالی به شمار میرود. نرم افزار سپیدار همکاران سیستم با هدف انجام و ثبت امور مالی شرکت‌های کوچک و متوسط طراحی شده است و می‌تواند نقش موثری در کاهش فرآیند‌های کسب و کار، سرعت و دقت در انجام محاسبات و ارائه‌ی گزارش‌های گویا برای تصمیم‌گیری مدیران داشته باشد. بدون شک دسترسی به یک نرم‌افزار مالی قدرتمند برای تمام شرکت‌های کوچک و متوسط ضروری و لازم خواهد بود و نرم افزار سپیدار همکاران سیستم گزینه‌ای ایدئال  و کاربردی در این دسته از نرم‌افزار خواهد بود.

   

  •  کتاب آموزشی نرم افزار سپیدار همکاران سیستم (رایانه کار مالی)

  کتاب رایانه کار نرم افزار سپیدار شامل تمام موضوعات و امکانات نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم است که با مطالعه این کتاب می توانید به این نرم افزار مسلط شوید. استفاده همزمان کتاب و نسخه آموزشی به شما کمک می کند این نرم افزار را به صورت کاربردی آموزش ببینید و با مهارت بیشتری برای ورود به بازار کار آماده شوید.

  در این کتاب مفاهیم و کاربرد آنها در 5 سیستم اصلی سپیدار به همراه تمرینات کاربردی با استفاده از چارچوب خودآموز ارائه شده است . مطالعه کتاب رایانه کار مالی سپیدار همزمان با حضور در دوره های آموزشی ، درک کاملی از کاربری نرم افزار را برای خوانندگان ایجاد می نماید. این کتاب همراه با نسخه آموزشی سپیدار همکاران سیستم از ابزارهای کاربردی کمک آموزشی سپیدار هستند.

   

  • نسخه آموزشی نرم افزار سپیدار همکاران سیستم

  این نسخه که در اینجا برای استفاده علاقمندان عرضه می شود، دارای ساختار و جزئیات نرم افزار اصلی است که کاربر می تواند تجربه واقعی کار با نرم افزار سپیدار را داشته باشد.

   

  ویژگیهای نسخه آموزشی سپیدار همکاران سیستم:

  شامل تمام سیستمهای نرم افزار سپیدار
  امکان ثبت تا 100 سند
  امکان استفاده بدون محدودیت زمانی
  یک هفته پشتیبانی رایگان نصب
  به‌همراه راهنمای چندرسانه‌ای
  نصب آسان و خودکار
  امکان حذف دیتا و استفاده مجدد

   

  نسخه آموزشی شامل سیستمهای حسابداری، دریافت و پرداخت، دارایی ثابت، تامین کنندگان و انبار، فروش و مشتریان، حقوق و دستمزد، تولید و پیمانکاری می باشد.

  :: دانش پذیران می توانند با استفاده از نسخه آموزشی به راحتی تمرین ها و پروژه های کلاسی را در کامپیوتر شخصی خود انجام دهند.

   

  •  نسخه آموزشی سپیدار برای چه کسانی مناسب است:

    دانشجویان حسابداری

    دانش پذیران آموزشگاههای آزاد حسابداری

    اساتید دانشگاه و مدارس فنی حرفه ای

    دانش آموزان هنرستان های حسابداری

    علاقه‌مندان به شناخت امکانات نرم افزار سپیدار

   

   بسته آموزشی نرم افزار سپیدار همکاران سیستم:
  با بسته آموزشی سپیدار همکاران سیستم، آموخته های خود را به صورت عملی مورد ارزیابی قرار دهید. با بهره مندی از این بسته، می توانید نسخه جامع سپیدار را با محدودیت ثبت 100 سند حسابداری داشته باشید و به این نرم افزار مسلط شوید.

  بسته آموزشی مالیات بر ارزش افزوده:
  شرکت سپیدار سیستم با هدف آشنایی و تسلط حسابداران با قوانین مالیات بر ارزش افزوده، بسته آموزشی با تدریس مدیر کل ارزش افزوده استان تهران؛ دکتر فرشید فریدونی تهیه کرده است. از این بسته به عنوان مرجعی برای پاسخ به سوالات مربوط به قوانین مالیات بر ارزش افزوده استفاده می شود.

   جهت مطالعه کتاب آموزشی سپیدار روی این لینک کلیک کنید

  جهت خرید بسته های آموزشی سپیدار همکاران سیستم با واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

  خواندن 7768 دفعه

  تمامی حقوق سایت متعلق به شرکت راهکار سیستم سپیدار می باشد و هرگونه کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است | طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه